GİRİŞİMCİLİK KURSU DUYURUSU

Kosgeb Nedir   Kopya
Ajansımız ve KOSGEB işbirliğiyle gerçekleştirilecek olan Batman Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi başvuruları başladı. (27 Mart 2017)

Bölgemizde ekonomik kalkınma ve istihdam sorunlarının çözümünün temel faktörlerinden biri olan girişimciliğin desteklenmesi, yaygınlaştırılması ve başarılı işletmelerin kurulmasını sağlamak ve yeni girişimci adaylarının fizibilite ve iş planına dayanarak bilinçli yatırım yapmalarını desteklemek amacıyla Ajansımız ile KOSGEB arasında geliştirilen işbirliği kapsamında Batman'da 8 - 11 Nisan 2017 tarihleri arasında 4 (dört) gün sürecek olan uygulamalı girişimcilik eğitimi verilecektir.


Başvurular aşağıdaki linkte yayınlanan formun doldurulması ile yapılacak olup şahsen başvuru alınmayacaktır. Son başvuru tarihi 5 Nisan 2017 Saat 18:00'dır. Eğitim kontenjanı 30 kişidir. Başvurular aşağıdaki kriterler baz alınarak değerlendirilecektir:


 ·       Yenilikçi fikirler

·       Genç girişimciler (18 - 29 yaş arası)

·       Kadın girişimciler


Eğitime katılmaya hak kazananların listesi ve eğitimin yapılacağı yer ile ilgili detaylar 7 Nisan 2017 tarihinde ilan edilecektir.


BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ.