İSTİHDAMDA GÜÇ BİRLİĞİ PROJESİ BAŞLADI

Dsc 7174

Batman Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğü (İŞKUR) tarafından Çalışma Hayatında Milli Seferberlik kapsamında düzenlenen “İstihdamda Güçbirliği Protokolü ve 2016 Yılı İstihdam Şampiyonları Ödül Töreni” gerçekleştirildi. (17 Nisan 2017)

Batman Kültür Merkezi Konferans Salonunda 13 Nisan 2017 Perşembe günü düzenlenen törene; Batman Valisi Sn. Ahmet Deniz, Batman Milletvekili Ataullah Hamidi, Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy, Ajansımız Genel Sekreteri Yılmaz Altındağ, Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş, Vali Yardımcıları, kamu kurum yöneticileri, STK ve oda temsilcileri ile çok sayıda işadamı katıldı.

 

Ajansımız maddi desteğiyle hazırlanan Çalışma Hayatında Milli Seferberlik Batman Tanıtım Filminin gösterimiyle başlayan toplantıda ayrıca İŞKUR İl Müdürü Besim Eviz, Genel Sekreterimiz Yılmaz Altındağ, Milletvekili Ataullah Hamidi ve Vali Ahmet Deniz birer konuşma yaptılar.

   

Konuşmaların ardından Çalışma Hayatında Milli Seferberlik kapsamında 2016 yılında en fazla istihdam sağlayıp, en fazla kadın istihdamı ve engelli istihdamı yapan ve ilimiz istihdamına katkı sunan işverenlere plaket; “İşim Var, Gücüm Var Projesinin” ortaklarına şükran belgelerinin verilmesinin ardından tören toplu çekilen fotoğrafın ardından sona erdi. 


Çalışma Hayatında Milli Seferberlik Batman Tanıtım Filmi için aşağıdaki resme tıklayınız...